تبلیغات
مطالب اینترنتی - لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند – گردشگری

لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند – گردشگری

سه شنبه 30 خرداد 1396 08:52 ق.ظ   نویسنده : نویسنده      


[ad_1]

مفیدستان:

معاون رئیس‌جمهوری در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم تأکید کرد؛

لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی/ سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند

خبرگزاری آریا- معاون رئیس‌جمهوری در سومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی قم که صبح امروز ۱۶ خرداد ۹۶ در استانداری قم برگزار شد تأکید کرد که تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی از ملزومات استفاده از ظرفیت‌های گردشگری است.
به گزارش خبرگزاری آریا، زهرا احمدی‌پور معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این جلسه ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و تبریک انتخاب هوشمندانه ملت ایران گفت: «ملت ایران نشان دادند که عقلانیت و بلوغ سیاسی‌شان در حدی است که می‌توانند در هر شرایط سختی بهترین انتخاب را انجام دهند. امیدوارم دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران در دولت دوازدهم بتواند در تحقق تعهداتی که در کارزار انتخابات ارائه کرد موفق باشد و کمک گرفتن از تمام مدیرانی که در دولت یازدهم در سطح استان‌ها تلاش کردند که رئیس‌جمهوری بتواند به اهدافش دست پیدا کند، ادامه پیدا کند و در دولت دوازدهم نیز شاهد قدم‌های مؤثر جدی دولت باشیم تا به اعتماد دوباره مردم پاسخی درخور داده شود.»
او با اشاره به اینکه امسال در بحث اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را به‌عنوان محور داریم، گفت: «پیش‌فرض قرارگاه اقتصاد مقاومتی این است که در سال ۹۵ هماهنگی‌های بین‌دستگاهی، جهت‌گیری‌ها و گفتمان‌سازی ایجاد شده است و در سال ۹۶ باید مشخص کنیم که این جهت‌گیری‌ها چه میزان تولید و اشتغال می‌تواند ایجاد کند.»
احمدی‌پور با بیان اینکه مسیر حرکت اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶ را مقام معظم رهبری در ابتدای سال برای ما مشخص کردند، گفت: «یکی از مسائل مهم این است که در قالب بهبود فضای کسب‌وکار، باید بحث واگذاری‌ها به‌صورت جدی مورد توجه قرار گیرد، کاهش تصدی‌گری دولت، واگذاری به بخش خصوصی، تسهیل‌گری دولت برای استفاده بهتر از امکانات موجود مورد توجه قرار گیرد.»
او ادامه داد: «دولت باید این تسهیل‌گری را انجام دهد تا در سال ۹۶ در بحث واگذاری‌ها موفق‌تر عمل کنیم تا بتوانیم بسته خروج از رکود را در قالب افزایش تولید ارائه کنیم. در این زمینه شناسایی مزیت‌ها برای هر استان و خلق ثروت بر اساس آن یکی از اولویت‌های جدی است.»

توسعه صنعت‌ومعدن، گردشگری، آی‌تی و انرژی‌های نو، جهت‌گیری قم در اقتصاد مقاومتی
معاون رئیس‌جمهوری تأکید کرد: «قرار نیست همه استان‌ها در همه زمینه‌ها اقداماتی را انجام دهند، بلکه باید با توجه به ظرفیت هر استان برای آن استان برنامه‌ریزی کرد. استان قم جهت‌گیری خود را بر بحث توسعه صنعت‌ومعدن، گردشگری، آی‌تی و انرژی‌های نو متمرکز کرده است. این جهت‌گیری‌ها می‌توانند زیربناهای مورد نیاز برای توسعه استان را فراهم کنند. البته مشخص نشده است که اگر بخواهیم در توسعه گردشگری عمل کنیم کدام محور توسعه برای استان قم می‌تواند مدنظر باشد.»
او با اشاره به اینکه بحث گردشگری زیارت یکی از اولویت‌های مهم استان قم است، گفت: «اگربتوانیم برنامه مشترک سه‌گانه طبیعت‌گردی، سلامت و زیارتی برای گردشگری استان قم را مدنظر قرار دهیم، به نتیجه مطلوب‌تری دست پیدا می‌کنیم، ظرفیت‌های موجود استان قم می‌تواند هر سه جنبه را پوشش دهد. باید جهت‌گیری در توسعه زیرساخت‌ها را به این سمت حرکت دهیم. استان قم در حال حاضر به‌اندازه سایر استان‌ها، استان محل اقامت برای گردشگران نیست، بنابراین مهم است که مشخص کنیم برای این استان قصد داریم چه میزبانی‌هایی را برعهده بگیرید، چه تعهداتی را در مناسبات و رویدادهای بخش گردشگری بر عهده‌ بگیرید، چه مشارکت‌هایی در برنامه‌های استان‌های مجاور داشته باشید و… این تعاریف کمک می‌کند که ظرفیت‌های گردشگری استان قم را معرفی کنید.»

لزوم تبلیغات و معرفی ظرفیت‌های استان قم
معاون رئیس‌جمهوری با بیان اینکه چندان نمی‌توان بر روی گردشگران مذهبی مدیریت چندانی داشت، گفت: «باید در ازای تغییر زیرساخت‌ها، در ذهنیت گردشگری که وارد استان می‌شود نیز تغییراتی ایجاد کرد، باید در بحث تبلیغات و معرفی ظرفیت‌های استان قم جدی‌تر عمل کنید. می‌توان با تهیه بروشورهایی جاذبه‌های استان را به گردشگران معرفی کرد. گردشگری که از قم عبور می‌کند باید مطلع شود که اگر در قم سکونت کند می‌تواند از چه ظرفیت‌هایی بهره ببرد، می‌توان در تمام رستوران‌ها و مراکز خدماتی‌رفاهی، جذابیت‌ها و ظرفیت‌های استان را در بیلبوردهای تبلیغاتی معرفی کرد.»
او تأکید کرد: «این‌که نتوانسته‌ایم در مجموع از ظرفیت‌های استان برای افزایش گردشگر استفاده کنیم، علاوه بر توسعه نیافتن زیرساخت‌ها مربوط به این است که برای هیچ‌کدام از پرونده‌های ثبتی، پیوست گردشگری تعریف نکرده‌ایم، این مشکل به استان قم مربوط نیست و به سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برمی‌گردد. تا زمانی که برای پرونده‌های ثبتی پیوست گردشگری تعریف نشود، آورده چندانی برای استان‌ها و کشور نخواهد داشت.»

قم را به‌صورت شهری هوشمند و خلاق معرفی کنیم
احمدی‌پور بیان کرد: «در قالب گردشگری باید به سمتی پیش برویم که قم را به‌صورت شهری هوشمند و خلاق معرفی کنیم. بازخوانی الگوی زیست مذهبی یکی از ظرفیت‌های خوبی است که در استان وجود دارد. معرفی این الگوی زیست می‌تواند برای تورهای دانش‌آموزی و تورهای گردشگری بسیار جذاب باشد.»
او با تأکید بر اینکه قم باید تورهای مشترک با استان‌های هم‌جوار برگزارکند گفت: «این تورهای مشترک می‌تواند به ماندگاری بیشتر گردشگر در استان قم کمک بزرگی کند. همچنین بحث توسعه گردشگری داخلی در تمام استان‌ها بیشتر رویدادمحور است، درحالی‌که برای توسعه گردشگری داخلی برای تمام ایام سال برنامه‌ریزی کنیم.»
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با اشاره به این‌که کارگاه‌گردی، بازدید از اماکن تاریخی، بازدید از بیوت علما و شخصیت‌ها و…ظرفیت‌هایی برای توسعه گردشگری است، گفت: «می‌توان با شبکه کردن این ظرفیت‌ها، گردشگری داخلی استان را توسعه داد. در دنیا تنها چهاردرصد به گردشگری بین‌المللی منوط شده است و ۹۶درصد به گردشگری داخلی برمی‌گردد.»

نیاز به یک موزه قوی
او درباره راه‌اندازی موزه تاریخی قم گفت: «اگر بخواهید قم را به‌عنوان مقصد گردشگری تبدیل کنید، حتما به یک موزه قوی نیازمند هستید. همچنین باید تیمچه قم را تقویت کرد زیرا این تیمچه در موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی قرار گرفته است. سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز آمادگی خود را برای همکاری با استان اعلام می‌کند.»
احمدی‌پور تأکید کرد: «مهم است که قم بتواند بخشی از سهمیه‌‌ای را که به‌جهت میزبانی رویدادها به تهران اختصاص پیدا می‌کند، به‌خود اختصاص دهد. می‌توان بخشی از رویداد‌ها و همایش‌های ملی و بین‌المللی را به قم هدایت کرد. در ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ نیز قرار شد که همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران را به تبریز ببریم. از طریق همین شبکه‌هایی که در بحث گردشگری در دنیا به‌ویژه کشورهای اسلامی وجود دارد، می‌توان یک سال برای قم میزبانی گرفت تا ظرفیت‌های استان قم تقویت شود.»
او افزود: «البته بیش از هر چیزی باید بحث تبلیغات و بازاریابی را به‌صورت جدی دنبال کنید و با شرکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی و ملی ظرفیت‌های استان خود را معرفی کنید.»

سرمایه‌گذاری روی سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی
معاون رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد: «باید روی سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید گروه‌های مختلف گردشگران و سرمایه‌گذاران را به این استان جذب کنید. سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری نیز به شما کمک خواهد کرد. در همه این زمینه‌ها در کنار شما خواهیم بود تا ظرفیت‌های استان بیشتر معرفی شود.»
او با اشاره به اینکه در بسته اقتصاد مقاومتی، توسعه صنایع‌دستی را نیز داریم، گفت: «صنایع‌دستی می‌تواند بخش لاینفک توسعه گردشگری داخلی باشد و اشتغال را برای ما با کمترین هزینه ایجاد کند.»
احمدی‌پور با اشاره به توسعه و اتصال به شبکه ریلی در این استان گفت: «با نگاه خاص دولت به توسعه شبکه ریلی و جاده‌ای این برنامه می‌تواند یکی از مزیت‌های استان باشد.»
او افزود: «خوشحالم که استان قم جهت‌گیری خود را مشخص کرده است، گمان می‌کنم با این اقدامات بتوانیم شاهد اتفاقات خوبی در بحث “اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال” در استان قم باشیم.»
معاون رئیس‌جمهوری همچنین امروز با سفر به همدان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی این استان شرکت خواهد کرد.

[ad_2]

لینک منبع

بازنشر: مفیدستان

مطلب لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی/ سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند – گردشگری در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :لزوم تعریف پیوست گردشگری برای پرونده‌های ثبتی/ سه‌گانه گردشگری طبیعی، سلامت و مذهبی قم را مقصد گردشگری می کند – گردشگری
http://mofidestan.ir/%d9%84%d8%b2%d9%88%d9%85-%d8%aa%d8%b9%d8%b1%d9%8a%d9%81-%d9%be%d9%8a%d9%88%d8%b3%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%af%d8%b4%da%af%d8%b1%d9%8a-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d9%8a-%d9%be%d8%b1%d9%88%d9%86%d8%af%d9%87%e2%80%8c/
آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()
سه شنبه 29 مرداد 1398 07:39 ب.ظ
After I initially commented I seem to have cliccked on the -Notify me when new comments are added-checkbox
and from now on whenever a comment is addded I
rreceive 4 emails with the exact same comment. There has to be ann
easy method you are able to remove me from that service?
Appreciate it!
شنبه 26 مرداد 1398 07:34 ق.ظ
My spouse and I stumbled over here different web
address and thought I might check things out.
I like what I see so i am just following you. Look forward to
looking at your web page for a second time.
جمعه 25 مرداد 1398 12:09 ق.ظ
fantastic issues altogether, yyou simply won a logo
new reader. What might you suggest in regards to your post that
you made solme days in the past? Any sure?
پنجشنبه 24 مرداد 1398 09:48 ق.ظ
I'm amazed, I must say. Rarely do I encounter a blog that's both equally educative and engaging,
and let me tell you, you have hit the nail on the head.
The problem is something which too few men and women are speaking intelligently about.
I am very happy that I came across this in my
hunt for something regarding this.
چهارشنبه 23 مرداد 1398 05:28 ق.ظ
Nice post. I was checking continuously this weblog and I
am impressed! Very useful info specially the lasst phase :) I care for such information much.

I uwed to be seeking this particular info for a very lengthy time.

Thanks and best of luck.
سه شنبه 22 مرداد 1398 12:26 ب.ظ
Hey there would you mind sharing which blog platform you're using?
I'm planning to start my own blog soon but I'm having a difficult time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Sorry for getting off-topic but I had to ask!
سه شنبه 22 مرداد 1398 11:44 ق.ظ
My spouse and I stumbled over here by a different website and thought I might check things out.
I like what I see so now i'm following you. Look forward to looking at your web page
repeatedly.
سه شنبه 22 مرداد 1398 07:46 ق.ظ
I have read so many articles concerning the blogger
lovers however this paragraph is in fact a nice piece of writing, keep it up.
یکشنبه 20 مرداد 1398 03:58 ب.ظ
Its not my first time to go to see this website, i am visiting this site dailly and take fastidious information from
here every day.
جمعه 11 مرداد 1398 07:40 ق.ظ
Mallie Coggin is how I'm called and Really feel comfortable when people use complete
name. To act will be the thing Excellent most involving.
The job I have been occupying for years is a bookkeeper this is
something I enjoy. She currently lives in Montana. Check out most current news in my small website:
http://prodotti-anti-caduta.eu/foligain.html
پنجشنبه 10 مرداد 1398 08:58 ق.ظ
Eddie Mercer is what people call him and he feels comfortable when people
use complete name. What I love doing is fishing having said that i can't help it become my profession really.
Meter reading exactly what she does for money. My wife and
I decided to are in Delaware. See what's new on her website
here: http://schnell-viel-abnehmen-de.eu/sliminazer.html
پنجشنبه 10 مرداد 1398 06:49 ق.ظ
Greetings. Allow me to start by telling the author's name - Rico and he totally digs that manufacturer.
Data processing is the I support my as well as the salary has
been really fulfilling. The favorite hobby for the kids and
me is resolve puzzles nevertheless i can't permit it to
become my profession really. Montana is where I've always been living.
Check out my website here: http://supplements-for-body-builders.com/anabolic-rx24.html
پنجشنبه 10 مرداد 1398 06:16 ق.ظ
Eddie Mercer is what individuals call him and he feels comfortable when people use complete name.
My wife and I selected to reside in Delaware. What I love doing is fishing nevertheless can't assist
it become my profession really. Meter reading just what she does for money.
See what's new on her website here: http://prodotti-anti-caduta.eu/
پنجشنبه 10 مرداد 1398 03:55 ق.ظ
The author is known by selected of Patsy but
people always misspell keep in mind this.
Montana is her birth region. Dispatching is the place I
support my relatives and it's something I really love.

Her husband doesn't like it the way she does but what she
really likes doing is ballet created she has time to on issues.
She is running and looking after a blog here: http://produits-contre-la-calvitie.eu/propecia.html
پنجشنبه 10 مرداد 1398 12:38 ق.ظ
Tawanna Magdaleno is what her husband loves to call her
although might be not her birth status. Meter reading been recently my profession for a
few minutes and I do not think I'll change it anytime promptly.
Fishing is the hobby Let me never stop doing. New York is her birth locale.
Check out his website here: http://produkte-gegen-haarausfall.eu/foligain.html
سه شنبه 8 مرداد 1398 01:05 ق.ظ
Eddie Mercer is exactly who call him and he feels comfortable when people use complete name.
What I love doing is fishing but i can't insure that it is my profession really.

Meter reading precisely what she does for a living. My wife and I picked to
occupy Delaware. See what's new on her website here: http://brucia-grassi-efficace-it.eu/chocolateslim.html
شنبه 5 مرداد 1398 08:40 ب.ظ
I like what you guys tend to be up too. This sort of
clever work and coverage! Keep up the fantastic works guys
I've incorporated you guys to my personal blogroll.
جمعه 4 مرداد 1398 06:44 ق.ظ
Hello pal. Let me introduce myself. I'm Jaime Kehoe but I don't like if you want to use
my full establish. For years she's lived in Montana but her husband wants them
to go. Software developing is how I support his dad and the salary already been really pleasurable.

What his as well as him love is to play baseball but he's thinking on starting
something replacement. My wife and I keep a website. It's advisable to check it out here:
http://na-zmarszczki.eu/Vichy-Liftactiv-Collagen-Specialist.html
پنجشنبه 3 مرداد 1398 02:24 ب.ظ
Tawanna Magdaleno is how I'm called and I totally dig that name.
Acting is one of what exactly I love most. Montana
has always been my home and Films every day living the following.
Data processing already been my profession for it slow.

If you want to get the full story check out my website:
http://na-zmarszczki.eu/marine-collagen.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 06:33 ب.ظ
Hello. Permit me to introduce creator. His name is
Santiago. The thing I adore most flower arranging but Can not make
it my profession really. Some time ago he chose to measure in Delaware.
He is currently a accountant. Check out my website here: http://productos-para-la-alopecia.eu/propecia.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 02:14 ق.ظ
Nice post. I was checking continuously this blog and I'm inspired!

Extremely helpful information particularly the closing part :) I
take care of such information a lot. I used to be seeking this
particular information for a very lengthy time.
Thank you and best of luck.
چهارشنبه 2 مرداد 1398 01:47 ق.ظ
Hello family member. Let me introduce myself.

I'm Jaime Kehoe but I am like a lot of use my full brand.
Software developing is how I support our grandkids and the salary is really
filling. For years she's lived in Montana but her husband wants them to go.
What his in addition to him love is perform baseball but he's thinking on starting
something more. My wife and I maintain a website. You may want to examine it here: http://productos-para-la-alopecia.eu/rogaine.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 01:16 ق.ظ
The author is known by the name of Patsy Gold although is not her birth name.
My house is now cannabis and by no means move. To climb will
be the hobby she is going to never stop doing. Meter reading is what she does for cash.
If you want to view more the look at my website:
http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/idealica-dzialanie-sklad-opinie-cena-i-gdzie-kupic/
چهارشنبه 2 مرداد 1398 12:40 ق.ظ
Valentin is with an outdoor oven call me and my wife doesn't
all of the at the. My house at the moment in Mt.
The job I've been occupying countless soft drinks
is an interviewer but I've always wanted
mine business. What me and my family love
will be climb having said that i can't make it my profession really.
Her husband and her maintain a website. Merchants also want that compares
it out: http://productos-para-la-alopecia.eu/foligain.html
چهارشنبه 2 مرداد 1398 12:18 ق.ظ
Santiago is how I'm called and my wife doesn't care about it at just about all.

I've always loved living cannabis. For years she's been working regarding interviewer and she will not change it anytime in a little
while. Fishing with the of items he loves most. My wife and I keep a website.
You may decide to you'll find the site here: http://schnell-viel-abnehmen-de.eu/blacklatte.html
سه شنبه 1 مرداد 1398 10:02 ب.ظ
Eddie Mercer is what folks call him and he feels comfortable when people use complete name.
Meter reading exactly what she does for cash.
My wife and I chose to are living in Delaware. What I love doing is fishing although i can't
it's my profession really. See what's new on her website here: http://produkte-gegen-haarausfall.eu/propecia.html
سه شنبه 1 مرداد 1398 09:56 ب.ظ
Patsy precisely what you can call me and I'm comfortable when people use the full name.

What I love doing through using act currently
I'm making an effort to earn money using it. After being out of my job countless soft drinks I became an interviewer and I am think I'll change it
anytime before you know it. For a while he's experienced
Colorado and he will never move. Check out is centered on news modest
website: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/silvets/
سه شنبه 1 مرداد 1398 09:20 ب.ظ
Hello dear visitor. I am Valentin. Auditing has been his employment for quite some time.
My wife what goes on chose to live in New York and I have everything which need .
Acting is the hobby she might never stop doing.
I am running and maintaining a blog here: http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/sliminazer-recenzja-i-opinie-dzialanie-cena-i-gdzie-kupic/
سه شنبه 1 مرداد 1398 09:18 ب.ظ
Eddie Mercer is exactly who call him and he feels comfortable when people
use the full name. Meter reading precisely what she does for money.
My wife and I selected to are now living in Delaware.
What I love doing is fishing having said that i can't make sure
it is my profession really. See what's new on her website here: http://produits-contre-la-calvitie.eu/rogaine.html
سه شنبه 1 مرداد 1398 08:53 ب.ظ
Greetings. The author's name is Eddie Amaral and she totally digs
that heading. Auditing is what she does for a living
but she plans on changing understand it. What he really enjoys doing is
to get together badges anf the is physical
exercise make it a course. For years she's been living in Montana but your
girl friend will have to bend one day or 1 more. Check out her website here:
http://seven-pride.com/es/ganar-masa-muscular.html
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • نویسنده (31)